Van Asansörlü Nakliyat

Van Asansörlü Nakliyat

Van Asansörlü Nakliyat , Van Piran Nakliyat günümüz de gelişen teknoloji ile üretilen mobil asansörler sayesinde evden eve nakliyat hizmeti alırken siz değerli müşterilerimizin eşyaları daha kolay ve daha hızlı taşınabilmektedir. Van asansörlü nakliyat hizmeti alırken apartman içlerinde taşıma işleminde sağa sola çarpmalar ve çizilmeler ister istemez oluyordu fakat artık üretilen mobil asansörler sayesinde binaların dışından eşyalar asansör yardımı ile evinize taşınıyor böylece sizlere daha hızlı ve daha güvenli taşıma hizmeti sunmamızı sağlıyor.

Evinizdeki eşyalarınız güvenli bir şekilde alınır ve yeni adrese yine aynı şekilde kurulumları yapılır. Çünkü Van ev taşıma konusuna önem veren bir yerdir. Şimdi asansörlü nakliyat nasıl yapılır? Asansör nasıl kurulur? Kısaca anlatalım.

Van Asansörlü Nakliyat Firmaları

Nakliyat firması asansör kurulum yerini tespit etmek için evinize gelir. Evin balkonu ilk önce tercih edilmesi gereken bir yerdir. Evinizin geniş bir yola bakan penceresi de işe yarayabilir. Kamyonun rahat konumlanması, asansörün düzgün kurulması için yer tespitinden sonra, kuruluma geçilir. Asansörün apartmana dayanması şarttır. Böylelikle üzerine konulan eşyaların sarsıntıya uğramadan indirilmesi sağlanır. Halatlar kontrol edilir, güvenlik önlemleri alınır. Van evden eve taşımacılık konusunda bir uzmandır.

Nakliyat firması tarafından paketlenmiş eşyalar, asansör yardımıyla aşağıya indirilir. Asansörün uzunluğu eşya taşınacak olan kat ile alakalıdır. Yüksek katlı yerden taşıma işlemi yapılacaksa asansör uzunluğu farklılık gösterir. Neticede üçüncü kattan eşya indiriyorsak asansör farklı uzunlukta olmalı onuncu kattan indiriyorsak daha uzun olmalıdır. İndirilen bütün eşyalar kamyona yerleştirilir ve yeni gidilecek adrese doğru ilerler. Taşınma işleminin ilk bölümü böylelikle tamamlanmış olur.

Van Asansörlü Taşımacılık

Önceden birkaç katlı apartmanlarda otururken taşınma işleri daha kolay olurdu. Ev eşyaları da şimdiki gibi çok ve çeşitlilik göstermiyordu. Konu komşu toplanılır, herkes birkaç paket alsa iş azalır, büyük olan eşyalar da iki kişinin kamyona yüklemesiyle iş biterdi. Ama şimdi öyle mi? Etrafımızda çok katlı binalar arttı, gökdelenler çoğaldı. Peki, buralara nasıl eşya indirip çıkaracağız? İşte asansörlü nakliyatın avantajları:

Çok katlı binalarda eşyaların rahatça indirilmesini ya da çıkarılmasını sağlar.

Haliyle apartman merdivenlerinde taşınan eşyalar çarpma ya da çizilmeye maruz kalabilir. Dar merdivenlerin köşelerinden dönmek büyük eşyaları taşırken zor olduğundan bu normal bir durumdur. Asansör sayesinde böyle bir durumla karşılaşmazsınız.

Çok kişinin yapacağı işi az kişi ve asansörle yapabilirsiniz. Böylelikle firmalar çalışandan tasarruf etmiş olurlar.

Her işte olduğu gibi ev taşıma işlerinde de profesyonel bir ekibin olmasına özen göstermeliyiz. Ekip bilinçsiz ve tecrübesizse asansör olsun ya da olmasın fark etmez, her zaman herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmanız muhtemeldir. O yüzden Van evden eve nakliyat firmaları içerisinden profesyonel bir iş gücüne sahip olanları seçin.

 

Hızlı iletişim
  • 0544 721 95 01
  • 0544 721 95 01
  • info@vanpiranevdenevenakliyat.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara